O konkursie


Konkurs „Produkt Roku" magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu to dla firm doskonała szansa na to, by zostać zauważonym na rynku, a także w wyjątkowy sposób zaprezentować swoje nowe produkty.

Sukces koncepcji marketingowej naszego Konkursu bierze się z jego unikalności oraz użyteczności. W przypadku firm weryfikuje on produkt na tle jego bezpośredniej konkurencji, a w momencie zwycięstwa istotnie wpływa na jego postrzeganie i co za tym idzie na potencjalny wzrost sprzedaży. Natomiast w przypadku klientów, pomaga oraz warunkuje podjęcie decyzji zakupu - daje gwarancję wyboru produktu dobrego, sprawdzonego i innowacyjnego.

Nagroda „Produkt Roku" to obiektywna i wiarygodna rekomendacja. Oprócz eksperckiego jury, to również sami klienci nagradzają produkty za ich innowacyjność, przydatność zastosowania, łatwość w użyciu oraz potencjalne zyski ekonomiczne i pozaekonomiczne związane z ich zastosowaniem, tym samym dając im najlepsze referencje na rynku i tym samym budując prestiż wśród kontrahentów.

Firmy zgłaszają swoje nowe produkty, które są oceniane wieloetapowo w wybranych kategoriach - przez jury wywodzące się z kręgów naukowych, czytelników magazynu Inżynieria & Utrzymanie Ruchu, portalu www.utrzymanieruchu.pl i faktycznych użytkowników poszczególnych produktów.

Etapy Konkursu:

  • Etap 1 - Przyjmowanie zgłoszeń produktów - następna edycja rozpoczyna się już 2 maja 2016 r. !
  • Etap 2 - Ocena jury
  • Etap 3 - Głosowanie czytelników
  • Etap 4 - Ogłoszenie wyników

Główne korzyści związane z udziałem w Konkursie:


zobacz nasze pozostałe strony
Trade Media International Inżynieria & Utrzymanie Ruchu Control Engineering Polska MSI Polska Inteligentny Budynek Design News Polska Almanach Produkcji w Polsce